NATURALNA ŚWIECA SOJOWA O ZAPACHU PIŻMA RĘCZNIE NALEWANA Z DREWNIANYM KNOTEM
NATURALNA ŚWIECA SOJOWA O ZAPACHU PIŻMA RĘCZNIE NALEWANA Z DREWNIANYM KNOTEM
NATURALNA świeca sojowa TABLICZKA...
NATURALNA świeca sojowa TABLICZKA...
NATURALNA świeca sojowa TABLICZKA...
NATURALNA świeca sojowa TABLICZKA...
NATURALNA świeca sojowa TABLICZKA...
NATURALNA świeca sojowa TABLICZKA...

NATURALNA świeca sojowa TABLICZKA CZEKOLADY 400 ml z drewnianym knotem

SOJA-CZARNA-TABCZEKOLADY-400
Ostatnie sztuki w magazynie
98,00 zł
Brak podatku

NATURALNA ŚWIECA SOJOWA O ZAPACHU PRAWDZIWEJ CZEKOLADY, RĘCZNIE NALEWANA Z DREWNIANYM KNOTEM

 

Świeca Sojowa Tabliczka Czekolady pachnie jak luksusowa ciemna czekolada. Twoje kubki smakowe oszaleją. Jeśli kochasz czekoladę to pokochasz ten zapach. Świeca OOROC Candles została ręcznie wytworzona z naturalnego wosku sojowego oraz drewnianego knota.

Intensywność zapachu: 3 (w skali od 1 do 3)

Czas palenia: do 60 h

Bardzo dobrze sprawdzi się w dużych pomieszczeniach.

Szybkie wskazówki: Knot miej zawsze przycięty na 0,5 cm. Pierwsze rozpalenie świecy niech trwa minimum 3 godziny. Nie pal świecy 400 ml jednorazowo, dłużej niż 4 godziny.

Nasze ręcznie wytwarzane naturalne świece sojowe powstają z połączenia wosku sojowego, drewnianego knota oraz selektywnie dobranej kompozycji zapachowej. Wosk sojowy jest doskonałą alternatywą dla alergików gdyż jest w pełni naturalny. Ponadto nie emituje toksyn oraz nie dymi w domu. Używany przez naszą Pracownię drewniany knot miło skwierczy, a dodatkowo jest 100% naturalny. Polecamy wszystkim miłośnikom cudownych zapachów. Wosk sojowy, z którego powstają nasze świece jest w 100% roślinny i naturalny. Jest w 100% biodegradowalny, wolny od pestycydów i herbicydów. Nie jest testowany na zwierzętach. Nie zawiera pochodnych ropy naftowej, produktów zwierzęcych oraz owadzich. Kompozycje użyte w świecach OOROC Candles są odpowiednie dla wegan, nie są testowane na zwierzętach i są wolne od parabenów.

PAMIĘTAJ: Każda świeca to otwarty płomień i
przy jej użytkowaniu należy zachować szczególną ostrożność. Przed zapaleniem świecy przytnij knot na 0,5 cm. Pal świecę w zasięgu wzroku. Trzymaj świecę z dala od dzieci i zwierząt. Nie stawiaj świecy przy rzeczach łatwopalnych. Pal świecę w pozycji pionowej. Świecę stawiaj na płaskiej powierzchni, odpornej na wysoką temperaturę. Płomień kategorycznie nie powinien stykać się ze szkłem. Zakończ palenie świecy gdy pozostanie 12,5 mm stałego wosku - tak aby nie doszło do pęknięcia szkła. Nie używaj świecy w przypadku uszkodzenia szkła. Pamiętaj, że szkło jest gorące zarówno w trakcie jak również po użyciu świecy. Do świecy nie wolno nic wkładać. Palącej się świecy nie powinno się pozostawiać bez nadzoru albo na dłużej niż 4 godziny. Świecę należy gasić lekkim dmuchnięciem.

1 Przedmiot
Nowy produkt
Brak opini

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć