Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat w swoim nowym domu lub mieszkaniu i szukasz inspiracji, a w dodatku cenisz sobie zdrowy styl życia, powinieneś zakochać się w płomieniu.

Wiem co mówię, klimatyczny ogień rozgrzeje nie jedną drętwą atmosferę.

Wyobrażasz sobie romantyczny wieczór bez świec? Hmmm, a gdyby tak dodać do tego zapach, a wszystko ukryte w miedzianej osłonce...

Zapytasz, dlaczego świece sojowe? przecież na rynku dostępne są dużo tańsze parafinowe, można zaoszczędzić...Czy jednak chcesz zaoszczędzić na doznaniach? Czy Twoje zdrowie nie jest warte, aby o nie dbać zawsze, w każdych okolicznościach?

Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś wybierać świece z wosku sojowego. Są ekologiczne i wyprodukowane jedynie z roślin, nie zawierają ołowiu ani żadnych szkodliwych substancji, poza tym palą się dłużej i pachną po prostu najlepiej.

Jeśli nie jesteś przekonany to powiem jeszcze, że...

wosk sojowy  jest wolny od CO i w 100% ulega biodegradacji. Nie zawiera ropy naftowej, parafiny, oleju palmowego, pestycydów, po prostu żadnych toksycznych materiałów. Nie bada się jego właściwości na zwierzętach, a dla wegan, którzy rezygnują także z wosku pszczelego, jest po prostu idealny.

             ŚWIECE SOJOWE zdrowo uzależniają

Świece z wosku sojowego wypalają się wolniej i dlatego mają dłuższy czas spalania niż świeczki parafinowe. Zapach unosi się dłużej i ma większy zasięg. Płynny wosk zawiera olejki eteryczne, które unosząc się w powietrzu mają właściwości relaksujące i uspokajające.

Ogromną zaletą świec sojowych jest sposób spalania czysty, wolny od sadzy. Oznacza to, że ściany, sufity i meble pozostaną także czyste.

   ŚWIECZKI Z WOSKU SOJOWEGO także dla wegan

Przede wszystkim w pomieszczeniach typu salon czy sypialnia powinno się stosować świece nie zawierające szkodliwych związków.

Jeśli nadal Cię nie przekonałam, przekonaj się sam.  

                                                                                                        Pozdrawiam Bea Bea

Komentarze ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć